Podnikání


KÓD OBORU: 64-41-L/51

Dvouleté denní nástavbové studium (pro absolventy tříletých učebních oborů), vhodné pro dívky i chlapce. Studenti se naučí pro dnešní dobu velmi požadované dovednosti – jak začít podnikat a udržet firmu, jak se uplatnit mezi živnostníky, jak kontrolovat své finance. V rámci oboru si osvojí základy účetnictví pro firmy a podnikatele, všeobecné právní minimum se zaměřením na podnikání, naučí se vytvářet podnikatelské záměry a celkově finanční gramotnosti.

Obsah vzdělávacího programu


Základny podnikání

V rámci nástavbového studia se žák seznámí se základy obchodního trhu, jeho prvky, analýzou a základními právními znalostmi, nutnými pro chod firmy.

Kontrola financí

Aby byl žák schopen fungovat na trhu, ať už jako fyzická, nebo jako právnická osoba, naučí se základy správy financí, jejich možnosti i rizika.

Základy účetnictví

Žák se naučí základní orientaci v účetnictví na úrovni, ve které bude schopen zvládat ekonomický provoz vlastní fyzické, či právnické osoby.

Informace


Podání přihlášky

Pokud jste se rozhodli pro podání přihlášky právě na naši školu, klikněte na odkaz. Stáhnete tak přihláškový formulář, který po vyplnění zašlete…

Více
Máte další dotazy?

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktů, nebo kontaktového formuláře, který Vám bude znázorněn po kliknutí na odkaz.

Více